ABOUT CHURCH
PAR BAZNĪCU
Jaunumi
Dievkalpojumi
Svētdarbības
Draudzes dzīve
Draudzes nodoklis
PII "Gaismiņa"
     Vēsture
     Jaunumi
     Galerija
Atbildes
Iespēja ziedot
Misija Indijā
Noderīgas saites

 Aptaujas
Vai bieži apmeklējat baznīcu?
katru nedēļu
aptuveni reizi mēnesī
dažas reizes gadā
tikai īpašās reizēs
  rezultāti » 

 lasīt tālak »
Sveicam visus Pļaujas svētkos jeb pateicības svētkos, kuros baznīcas ļaudis pateicas Dievam par Viņa dāvāto svētību zemei un par tās nestajiem augļiem. 
Arī draudzes kristīgā bērnudārza "Gaismiņa" bērni gan nodarbībās, gan mājās kopā ar vecākiem gatavoja dažādus darbiņus no dārzā un mežā atrastām veltēm. Paveikto varēs apskatīt baznīcā.

Vairāk foto: 
 lasīt tālak »

Draudzes kristīgajā bērnudārzā "Gaismiņa" mācību gads iesākās ar svētbrīdi Valkas - Lugažu ev. lut. baznīcā, kuru noturēja mācītājs Raitis Jākobsons.
Pēc svētbrīža, bērnudārza pagalmā visus sanākušos pārsteidza tīģeris. Viņš bērniem bija sagādājis dažādus darbiņus, lai sagatavotu jaunajam mācību gadam!

Vairāk foto...

 lasīt tālak »

22. decembrī, plkst. 17.00, Valkas - Lugažu ev.lut. baznīcā notika draudzes PII "Gaismiņa" Ziemassvētku eglīte "Jūs, bērniņi, nāciet". Bērni bija iestudējuši nelielu lugu ar Bētlemes motīviem, kā arī sniedza koncertu mūzikas skolotājas Ineses Niklavičas vadībā. Ar skaistām kokļu skaņām, eglītē bērnus pārsteidza Lolitas Mednes kokles klases audzēknes. Pasākuma laikā, ar biedrības "Lauku partnerība "Ziemeļgauja"" un Valkas novada domes atbalstu, Ziemassvētkos draudzes seniorus sveica draudzes priekšniece Ligita Sīmane.

Vairāk foto...

 
 lasīt tālak »
 Kontakti


Draudzes mācītājs
Andris Reiters
pieņemšana draudzes mājā vai baznīcā
katru piektdienu
no plkst. 17-19

t. nr. 29633822Draudzes e-pasts
baznica@valka.lv

Sociālie tīkli
Facebook lapa
facebook.com/

valkaslugazubaznica/

Meklēšana
Copyright © 2007; Created by MB Studija »