ABOUT CHURCH
Misija Indijā
Noderīgas saites

Aptaujas
Vai bieži apmeklējat baznīcu?
katru nedēļu
aptuveni reizi mēnesī
dažas reizes gadā
tikai īpašās reizēs
  rezultāti »

4. augustā

‌plkst. 11.00 Stoķu kapos

‌plkst. 13.00 Meža kapos

‌plkst. 15.00 Cimzes kapos

lasīt tālak »

Reliģiskās organizācijas “Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās draudze” īsteno projektu “Valkas - Lugažu ev. luteriskās baznīcas pamatu atjaunošana” LEADER programmā. Projekts tiek īstenots Rīgas ielā 9, Valkā. Pamatu atjaunošanas būvniecības darbi ir uzsākti un tos plānots pabeigt līdz 2018. gada 30. jūnijam.

Projekts tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu apstiprināšanai virzīja biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”.

Projekta ietvaros ir paredzēta visas ēkas pamatu atjaunošana, esošā apmetuma noņemšana 1,2 m augstumā, sienas apstrāde ar vēsturisko ēku apmetumu un cokola krāsošana, kā arī betona tekņu uzstādīšana, lietusūdens novirzīšanai no ēkas.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 8590,96 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums 7731,86 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada domes līdzfinansējums 859,10 EUR apmērā jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām.

Kristus Augšāmcelšanās svētku dievkalpojums Valkas - Lugažu ev. lut. baznīcā, dievkalpojumu vada draudzes mācītājs Gints Polis. Pēc dievkalpojuma visi tika aicināti uz draudzes māju, lai kopīgi svinētu Lieldienas!

‌Vairāk foto ---->
 lasīt tālak »